Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів
Інструмент ANDRMAX® представлений на ринку професійного інструменту в Україні більше 15 років і впевнено тримає одну з лідируючих позицій за рахунок асортименту продукції, його постійної наявності на нашому складі і співвідношення "ціна-якість".

Для підтвердження якості продукції ANDRMAX® ми даємо довічну гарантію на головки і гайкові ключі, що найчастіше використовується при обслуговуванні техніки.

Ми уважно стежимо за розвитком інструментального ринку в світі. Постійно поповнюємо асортимент як новинками, так і іншим інструментом та обладнанням, раніше не представленими ANDRMAX®.
Відгуки
3D стенд для регулювання кутів установки коліс, нового покоління ANDRMAX
Евгений Ткач
01.10.2018
Много лет пользовались стендом HUNTER CCD. Решили заменить на новый 3D. И тут же стал вопрос какой покупать. Долго думали какой из стендов купить и от какого производителя. Конечно же не сразу решились на покупку от ANDRMAX, т.к. знали что они стали заниматься 3D стендами не так давно. Но зная компанию «Мастер Инструмент», их подход к бизнесу и клиенту, решили рискнуть, и не пожалели. Стенд превзошел все наши ожидания. Перечислять все достоинства не стану, их много. Хочу отметить, что скорость проверки и регулировки очень высокая и точная, + конечно же цена. Спасибо, респект!
3D стенд для регулювання кутів установки коліс, нового покоління ANDRMAX
Сергей Юрьевич "Премиум Сервис"
07.09.2018
С Мастер Инструмент работаем уже более 15 лет. Знаем эту компанию как надежного партнера с правильным инструментом. У нас три объекта. На одном мы пользуемся 3D стендом HUNTER , на втором HOFMANN. Стал вопрос о приобретении 3D стенда на третью станцию — заменить старый CCD с датчиками из каменного века. Рассматривали покупку HUNTER или HOFMANN. Однозначно не рассматривали LAUNCH, т.к. все наши знакомые, купившие LAUNCH, жалеют об этой покупке — очень не надежный стенд. Во время нашего выбора на сайте ANDRMAX появился анонс о том, что они ожидают 3D стенды. Мы решили подождать два месяца и купить ANDRMAX AX313S3D. Вот уже три месяца мы пользуемся этим 3D стендом. Я, как руководитель, контролирую процесс и нахожусь в постоянном контакте со своими механиками, у которых только позитив от работы на нем. В ближайшем будущем планируем открыть еще одну СТО. Однозначно 3D стенд на эту станцию будет только ANDRMAX. Утверждаю что качество 3D стенда ANDRMAX ни чем не хуже чем у именитых HUNTER и HOFMANN, а в некоторых моментах и лучше.
Динамометричні ключі ANDRMAX
Андрей
22.08.2018
Отличный инструмент, давно пользуюсь, пришло время обновляться. Магазин супер -консультанту задал вопрос тут-же получил вразумительный ответ, за 2 минуты оформили заказ .На следующий день всё получил.
дивитися всі відгуки

Веб-ресурс ANDRMAX®

Офіційний представник ANDRMAX® в Україні ТОВ «Майстер Інструмент» — монобрендова компанія.

Базис

Якість інструменту залежить не від бренду, а бренд стає іменитим завдяки якості.

Основний напрямок

Забезпечення СТО та автолюбителів професійним ручним, пневматичним, гідравлічним, рихтувальним і спеціальним інструментом, а також діагностичними приладами,  інструментальними меблями та обладнанням ANDRMAX®.

Асортимент товарів

 • Більше 20 моделей меблів для автосервісу або виробництва, призначених для ефективного обладнання робочої площі виробничих ділянок різної специфіки, автомайстерень, пунктів технічного обслуговування або приватних гаражів
 • Більше 300 типорозмірів торцевих головок (6 та 12 гранних, Е та ML типу) та приладдя до них з приєднувальними квадратами 1/4”, 3/8”, 1/2”, 3/4”, 1”
 • Більше 100 видів комплектів інструменту в металевих та пластикових валізах, лотках, чохлах, візках, ящиках
 • Більше 100 типорозмірів ключів (комбінованих, накидних, розрізних, храпових, Torx, Hex, спеціальних) та комплектів з них
 • Більше 50 типорозмірів шарнірно-губцевого інструменту (бокорізи, затискачі, знімачі, пасатижі, плоскогубці, щипці) та комплектів з них
 • Більше 100 типорозмірів викруток під різні типи шліца (звичайні, силові, ударні, прецизійні) та комплектів з них
 • Більше 100 типорозмірів вставок 1/4”, 5/16”, 3/8” під різні типи шліца та комплектів з них
 • Більше 300 найменувань інструментів та приладдя загального та спеціального застосування (знімачі, ключі, пристосування, пристрої, фіксатори і т.п.) для ремонту та обслуговування двигуна, кузова та трансмісії в автомобільній та іншій техніці
 • Більше 50 найменувань контрольно-вимірювальних приладів для перевірки стану агрегатів та систем, процесів, комплектуючих та технічних рідин
 • Більше 100 найменувань пневматичного інструменту, включаючи гайковерти ударні, воротки, дрилі, клепальники, машинки, молотки, пістолети різного призначення та інше обладнання для організації пневматичних мереж та підключень
 • Більше 10 моделей повітряних компресорів з об’ємами ресивера від 50 до 500 л (горизонтальної та вертикальної компановки) та продуктивністю до 900 л/хв. для організації мобільних та стаціонарних постів та мереж забезпечення стисненим повітрям
 • Більше 50 найменувань обладнання, пристосувань та пристроїв для заправки та зливу технічних рідин (мастило, антифриз, ATF та інше)
 • Більше 40 найменувань обладнання, пристосувань та пристроїв для виконання кузовних робіт (молотки, захвати, розтяжки, роботи та інше)
 • Більше 50 найменувань гідравлічного та механічного обладнання (домкрати, преси, крани, стапелі, траверси)
 • Більше 15 моделей підйомників для СТО
 • Більше 10 моделей шиномонтажних верстатів;
 • Більше 10 моделей балансувальних верстатів.

З нами співпрацюють

Понад двох тисяч компаній та понад трьох тисяч приватних СТО які займаються ремонтом автомобілів та іншої техніки.

Продукцією ANDRMAX® користуються

Офіційні дилерські центри та станціі технічного обслуговування Audi, BMW, Citroen, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot , Porsche, Renault, Scania, SEAT, Skoda, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo та інші.