Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів
Інструмент ANDRMAX® представлений на ринку професійного інструменту в Україні з 2002 року і впевнено тримає одну з лідируючих позицій за рахунок співвідношення "ціна-якість", асортименту продукції та його постійної наявності на нашому складі.

Для підтвердження якості продукції ANDRMAX® ми даємо довічну гарантію на головки і гайкові ключі, що найчастіше використовується при обслуговуванні техніки.

Ми уважно стежимо за розвитком інструментального ринку. Постійно поповнюємо асортимент як новинками, так і іншим інструментом та обладнанням, раніше не представленими ANDRMAX®.
Відгуки
Рукавички до піскоструйки 620-1109
Даниленко Дима
29.01.2019
Перчатки на пескоструйную машину они идут универсальными или только на определённую машину
Скриня для інструменту п'ятисекційна
Померанцева Анна
25.10.2018
Отличный ящик для инструментов, отправили быстро. Спасибо!
Набір фрез для чищення сідел форсунок
vik
23.10.2018
Данный комплект фрез предназначен для качественной обработке шахт дизельных и бензиновых двигателей с алюминиевыми головками. Для получения идеального результата обработки шахт рекомендую: 1. - держатель фрез вращать с помощью шуруповерта 2. - для максимальной центровки фрезы в шахте изготовить дополнительную втулку на штатный держатель по диаметру верхней части обрабатываемых шахт.
дивитися всі відгуки

Обладнання та інструмент для автосервісу

Офіційний представник ANDRMAX® в Україні ТОВ «Майстер Інструмент» — монобрендова компанія.

Якість інструменту залежить не від бренду, а бренд стає іменитим завдяки якості.

Магазин інструменту для автосервісу — це надійний партнер для роздрібних і оптових покупців. ТОВ «Майстер Інструмент» успішно співпрацює з клієнтами, які самостійно займаються ремонтом автомобілів, а також з великими автомобільними, шиномонтажні майстернями та СТО. У каталозі представлено професійне обладнання для автосервісу, пневмо інструмент ANDRMAX®.

Основний напрямок

Забезпечення СТО та автолюбителів професійним ручним, пневматичним, гідравлічним, рихтувальним і спеціальним інструментом, а також діагностичними приладами, інструментальними меблями та обладнанням ANDRMAX®.

Асортимент товарів

ТОВ «Майстер Інструмент» займається продажем інструменту з широким переліком і обладнання для СТО та автолюбителів. У каталозі можна вибрати і придбати:

 1. професійні інструменти для ручних робіт на автосервісі;
 2. надійне гідравлічне та пневматичне обладнання та інструмент;
 3. якісні вузькоспеціальні, діагностичні та вимірювальні прилади;
 4. компресори повітряні;
 5. підйомники та обладнання для шиномонтажу;
 6. інструментальні меблі та інші товари ANDRMAX®.

У нашому каталозі представлено тільки професійний інструмент і обладнання, а саме:

 • Понад 20 моделей меблів для автосервісу або виробництва, призначених для ефективного обладнання робочої площі виробничих ділянок різної специфіки, автомайстерень, пунктів технічного обслуговування або приватних гаражів
 • Понад 300 типорозмірів торцевих головок (6 і 12 гранних, Е і ML типу) та приладдя до них з приєднувальними квадратами 1/4 ", 3/8", 1/2 ", 3/4", 1 "
 • Понад 100 видів комплектів інструменту в металевих і пластикових валізах, лотках, чохлах, візках, ящиках
 • Понад 100 типорозмірів ключів (комбінованих, накидних, розрізних, храпових, Torx, Hex, спеціальних) та комплектів з них
 • Понад 50 типорозмірів шарнірно-губцевого інструменту (бокорізи, затискачі, знімачі, пасатижі, плоскогубці, щипці) і комплектів з них
 • Понад 100 типорозмірів викруток під різні типи шліца (звичайні, силові, ударні, прецизійні) і комплектів з них
 • Понад 100 типорозмірів вставок 1/4 ", 5/16", 3/8 "під різні типи шліца і комплектів з них
 • Понад 300 найменувань інструменту і приладдя загального і спеціального застосування (знімачі, ключі, пристосування, пристрої, фіксатори і т.п.) для ремонту двигуна, кузова і трансмісії в автомобільній та іншій техніці
 • Більше 50 найменувань контрольно-вимірювальних приладів для перевірки стану агрегатів і систем, процесів, комплектуючих і технічних рідин
 • Понад 100 найменувань пневматичного інструменту, включаючи гайковерти ударні, воротки, дрилі, клепальники, машинки, молотки, пістолети різного призначення та інше обладнання для організації пневматичних мереж і підключень
 • Понад 10 моделей повітряних компресорів з обсягами ресивера від 50 до 500 л (горизонтальної та вертикальної компоновки) і продуктивністю до 900 л/хв. для організації мобільних і стаціонарних постів і мереж забезпечення стисненим повітрям
 • Понад 50 найменувань обладнання, пристосувань і пристроїв для заправки і зливу технічних рідин (масло, антифриз, ATF та інше)
 • Понад 40 найменувань обладнання, пристосувань і пристроїв для виконання кузовних робіт (молотки, захоплення, розтяжки, роботи та інше)
 • Понад 50 найменувань гідравлічного і механічного устаткування (домкрати, преси, крани, стапелі, траверси)
 • Понад 15 моделей підйомників для СТО
 • Понад10 моделей шиномонтажних верстатів
 • Понад 10 моделей балансувальних верстатів

Особливості співробітництва

Mayster Instrument LLC з 2002 року успішно реалізує в Україні Автоінструменти для СТО. Компанія впевнено тримає одну з лідируючих позицій, пропонуючи широкий асортимент продукції в оптимальному співвідношенні «ціна-якість». Особливістю нашого магазину інструментів для автосервісу є широкий асортимент, а також його постійна наявність на складі.

Ми вивчаємо тенденції світового ринку сучасного обладнання для СТО. Поповнюємо каталог як новинками, так і іншим інструментом, раніше не представлених широкому колу. Крім цього, нас відрізняють 5 переваг:

 • довічна гарантія на головки і гайкові ключі, які найчастіше використовуються при обслуговуванні техніки;
 • консультативна допомога з питань, що стосуються професійного обладнання;
 • вигідні акції і знижки до 45%;
 • регулярні розпродажі обладнання для автосервісів;
 • адресна доставка по Києву і перевізниками по всій Україні.

Більше 3000 компаній і 5000 приватних СТО, які займаються ремонтом автомобілів та іншої техніки, замовляють обладнання на нашому сайті. До нас звертаються знову, рекомендують знайомим і друзям.

Продукцією ANDRMAX® користуються

Офіційні дилерські центри та станції технічного обслуговування Audi, BMW, Citroen, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Scania, SEAT, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo и другие.