Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів
ANDRMAX® представлений на ринку професійного інструменту та обладнання в Україні з 2002 року і впевнено тримає одну з лідируючих позицій за рахунок співвідношення "ціна-якість", асортименту продукції та його постійної наявності на нашому складі.

Для підтвердження якості продукції ANDRMAX® ми даємо довічну гарантію на головки і гайкові ключі, що найчастіше використовується при обслуговуванні техніки.

Ми уважно стежимо за розвитком інструментального ринку. Постійно поповнюємо асортимент як новинками, так і іншим інструментом та обладнанням, раніше не представленими ANDRMAX®.

Всі вантажі проходять повну митну процедуру з оплатою всіх податків та зборів.
Відгуки
Юрій Куліков
14.02.2024
Дякую! Все як завжди швидко і просто! Ціна БОМБА!
Андрій Гончаренко
12.10.2023
Все чудово!!!
Калита Вадим
Был сегодня в автосервисе в области, увидел у них данный пистолет, спросил как он им - сказали что безумно рады ему и им он нравится. Рассказал что сам пользуюсь Вашим инструментом и рассказал о опыте использования, заинтересовались. Думаю что -то еще приобрести). Спасибо Andrmax, за лучшее сочетание цены=качество
дивитися всі відгуки

Обладнання та інструмент для автосервісу

Офіційний представник ANDRMAX® в Україні ТОВ «АНДРМАКС» — монобрендова компанія.

Якість інструменту залежить не від бренду, а бренд стає іменитим завдяки якості.

Магазин інструменту для автосервісу — це надійний партнер для роздрібних і оптових покупців. ТОВ «АНДРМАКС» успішно співпрацює з клієнтами, які самостійно займаються ремонтом автомобілів, а також з великими автомобільними, шиномонтажними майстернями та СТО. У каталозі представлено професійне обладнання для автосервісу, пневмо інструмент ANDRMAX®.

Основний напрямок

Забезпечення СТО та автолюбителів професійним ручним, пневматичним, гідравлічним, рихтувальним і спеціальним інструментом, а також діагностичними приладами, інструментальними меблями та обладнанням ANDRMAX®.

Асортимент товарів

ТОВ «АНДРМАКС» займається продажем інструменту з широким переліком і обладнання для СТО та автолюбителів. У каталозі можна вибрати і придбати:

 1. професійні інструменти для ручних робіт на автосервісі;
 2. надійне гідравлічне та пневматичне обладнання та інструмент;
 3. якісні вузькоспеціальні, діагностичні та вимірювальні прилади;
 4. компресори повітряні;
 5. підйомники та обладнання для шиномонтажу;
 6. інструментальні меблі та інші товари ANDRMAX®.

У нашому каталозі представлено тільки професійний інструмент і обладнання, а саме:

 • Понад 20 моделей меблів для автосервісу або виробництва, призначених для ефективного обладнання робочої площі виробничих ділянок різної специфіки, автомайстерень, пунктів технічного обслуговування або приватних гаражів
 • Понад 300 типорозмірів торцевих головок (6 і 12 гранних, Е і ML типу) та приладдя до них з приєднувальними квадратами 1/4 ", 3/8", 1/2 ", 3/4", 1 "
 • Понад 100 видів комплектів інструменту в металевих і пластикових валізах, лотках, чохлах, візках, ящиках
 • Понад 100 типорозмірів ключів (комбінованих, накидних, розрізних, храпових, Torx, Hex, спеціальних) та комплектів з них
 • Понад 50 типорозмірів шарнірно-губцевого інструменту (бокорізи, затискачі, знімачі, пасатижі, плоскогубці, щипці) і комплектів з них
 • Понад 100 типорозмірів викруток під різні типи шліца (звичайні, силові, ударні, прецизійні) і комплектів з них
 • Понад 100 типорозмірів вставок 1/4 ", 5/16", 3/8 "під різні типи шліца і комплектів з них
 • Понад 300 найменувань інструменту і приладдя загального і спеціального застосування (знімачі, ключі, пристосування, пристрої, фіксатори і т.п.) для ремонту двигуна, кузова і трансмісії в автомобільній та іншій техніці
 • Більше 50 найменувань контрольно-вимірювальних приладів для перевірки стану агрегатів і систем, процесів, комплектуючих і технічних рідин
 • Понад 100 найменувань пневматичного інструменту, включаючи гайковерти ударні, воротки, дрилі, клепальники, машинки, молотки, пістолети різного призначення та інше обладнання для організації пневматичних мереж і підключень
 • Понад 10 моделей повітряних компресорів з обсягами ресивера від 50 до 500 л (горизонтальної та вертикальної компоновки) і продуктивністю до 900 л/хв. для організації мобільних і стаціонарних постів і мереж забезпечення стисненим повітрям
 • Понад 50 найменувань обладнання, пристосувань і пристроїв для заправки і зливу технічних рідин (масло, антифриз, ATF та інше)
 • Понад 40 найменувань обладнання, пристосувань і пристроїв для виконання кузовних робіт (молотки, захоплення, розтяжки, роботи та інше)
 • Понад 50 найменувань гідравлічного і механічного устаткування (домкрати, преси, крани, стапелі, траверси)
 • Понад 30 моделей підйомників для СТО
 • Понад 10 моделей шиномонтажних верстатів
 • Понад 10 моделей балансувальних верстатів

Особливості співробітництва

ANDRMAX Co., Ltd з 2002 року успішно реалізує в Україні Автоінструменти для СТО. Компанія впевнено тримає одну з лідируючих позицій, пропонуючи широкий асортимент продукції в оптимальному співвідношенні «ціна-якість». Особливістю нашого магазину інструментів для автосервісу є широкий асортимент, а також його постійна наявність на складі.

Ми вивчаємо тенденції світового ринку сучасного обладнання для СТО. Поповнюємо каталог як новинками, так і іншим інструментом, раніше не представлених широкому колу. Крім цього, нас відрізняють 5 переваг:

 • довічна гарантія на головки і гайкові ключі, які найчастіше використовуються при обслуговуванні техніки;
 • консультативна допомога з питань, що стосуються професійного обладнання;
 • вигідні акції і знижки до 25%;
 • регулярні розпродажі обладнання для автосервісів;
 • адресна доставка по Києву і перевізниками по всій Україні.

Більше 3000 компаній та приватних СТО, які займаються ремонтом автомобілів та іншої техніки, замовляють обладнання у нашій компанії. До нас звертаються знову, рекомендують знайомим і друзям.

Продукцією ANDRMAX® користуються

Офіційні дилерські центри та станції технічного обслуговування Audi, BMW, Citroen, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Scania, SEAT, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo та інші.