Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів

Підйомники поліпшеної конструкції

Сучасні двостоякові підйомники мають кілька основних технічних відмінностей. Вони можуть відрізнятися профілем стійок (колон), системою розблокування замків безпеки, конструкцією консолей (2+2, 2+3, 3+3), видом приводу — ланцюговим або прямим та ін. Підйомники ANDRMAX® поліпшеної конструкції виконані в кращих традиціях європейських виробників підйомників, що описано нижче.

В асортименті ANDRMAX® представлені підйомники поліпшеної конструкції вантажопідйомністю 4 та 4,5 т, з верхньою та нижньою синхронізацією, з механічним (ручним) і електромагнітним (автоматичним) розблокуванням замків безпеки, з консолями у 2+3 коліна, з ланцюговим і прямим приводом та в трьох кольорах — синій, сірий і червоний.

Всі роботи пов'язані з порізкою металу виконуються виключно лазерними верстатами. Це забезпечує максимальну точність виробництва.

 Всі роботи по загину металу і зварні роботи виконуються виключно верстатами з ЧПУ, тим самим забезпечуючи точність, правильність і надійність виконуваних робіт. Участь людини -- мінімальна.

2_1Снимок 3

Колони

14B "14 B" конструкція колон

 

"Double S" конструкція колон

Всі підйомники ANDRMAX® з "Double S" та "14 В" конструкцією колон. Колони такої конструкції мають вісім та чотирнадцять ребер жорсткості відповідно, що забезпечує більшу міцність, надійність і безпеку.

Каретки

Підйомники ANDRMAX® комплектуються виключно каретками з внутрішнім кріпленням консолей обертаючася конструкція

Незважаючи на те, що виробництво такого виду кареток затратнее, через одержуваних переваг саме такий спосіб кріплення консолей використовують більшість виробників сучасних підйомників. Вони зручні в роботі, компактні і надійні.

Розблокування замків безпеки

Від того, яке розблокування замків безпеки застосована в підйомнику, залежить і ціна самого підйомника. У підйомниках ANDRMAX® застосовується два види розблокування: одностороннє механічне (ручне) і електромагнітне (автоматичне).

Одностороннє механічне (ручне)

На стійках змонтовані замки безпеки і з'єднані тросом. При підйомі кареток язичок замку, під дією поворотної пружини, «крокує» по перфорованій плиті каретки.

На одній зі стійок, біля гідростанції, знаходиться важіль для одночасного розблокування обох кареток. У підйомниках ANDRMAX® важіль відрізняється від звичайного, він ергономічний і дуже зручний в роботі.

Процедура опускання:

Підняти каретки вгору, потягнути за важіль вниз і натиснути важіль клапана скидання тиску в гідросистемі.Електромагнітне (автоматичне)

На стійках змонтовані замки безпеки, а їх рухливі язички з'єднані з тяговими електромагнітами. При підйомі кареток язичок замку, під дією поворотної пружини, «крокує» по перфорованій плиті каретки.

На одній зі стійок, біля гідростанції, знаходиться блок управління. Управління підйомом, опусканням і паркуванням проводиться натисненням на одну з відповідний кнопок, що відповідають за кожну операцію.

Підйомники з такою схемою простіше в управлінні, але і мають вартість вище, ніж попередні. Як показує практика, зручність і мінімізація часу роботи, виправдовують фінансові витрати.Механізм замків безпеки

Фіксація зовні

Замки безпеки знаходяться на самих колонах. Разом з каретками рухаються перфоровані панелі, які входять в зачеплення з язичками замків і забезпечують фіксацію кареток. Такий механізм фіксації кареток більш надійний і практично не зношується. Але такий варіант фіксації неможливо застосувати в підйомниках з двостороннім механічної розблокуванням. Тому практично всі підйомники ANDRMAX® виробляються з односторонньою механічної та електромагнітною (автоматичною) системами управління.

Привід підйомників

В електрогідравлічних підйомниках ANDRMAX® використовується два види приводу кареток — ланцюгової і прямий (direct drive).

Підйомники з ланцюговим приводом

Підйомники з ланцюговим приводом мають як переваги: ​​велика швидкість підйому (коефіцієнт підйому 2:1); коротші, а відповідно і більш дешеві, гідроциліндри; можливість встановлення в приміщеннях з низькими стелями, адже циліндри не виступають з верхньої частини підйомника і на кожен 1 см ходу штока каретка підіймається на 2 см, так і недоліки: більшу кількість рухомих навантажених і зношуючихся передавальних ланок (ланцюги, осі, ролики).

Економія

Первинні витрати на підйомник з ланцюговим приводом, в порівнянні з прямим (direct drive), будуть значно менше. Але в подальшому, при тривалій та інтенсивній експлуатації, будьте готові до витрат на оновлення навантажених передавальних ланок (ланцюгів, валів, роликів). Тому кожен робить вибір відштовхуючись від завантаження підйомника і його ціни.

Подъемники с прямым приводом

Підйомники з прямим приводом

У порівнянні з підйомниками, які мають ланцюговий привід, підйомники з циліндрами прямого приводу мають коефіцієнт підйому 1:1 а не 2:1. Крім того підйомники з системою прямого приводу не мають великої кількості рухомих частин, що в свою чергу не призводить до більшого зносу. Це одна з найважливіших причин переваги використання підйомників з циліндрами прямого приводу для промислового і комерційного використання.

Синхронізація руху кареток

Наші підйомники оснащені системою двоконтурнї тросової синхронізації, що забезпечує рівний підйом. Навіщо це потрібно? Без системи синхронізації одна каретка може підніматися значно вище за іншу, що може привести до падіння автомобілів та ін.

Економія

Купуючи підйомник з системою direct drive ви зменшите витрати по утриманню та ремонту, що в свою чергу практично виключить простий підйомника для ремонтних робіт, збільшить термін експлуатації і зменшить експлуатаційні витрати.

Опора з гумовою накладкою

Опоры

Всі підйомники ANDRMAX® комплектуються опорами з подвійною різьбовою частиною і подовжувачами 100 мм.

Телескопічні консолі

Всі підйомники ANDRMAX® комплектуються телескопічними (3+2) консолями. Коротка (передня) консоль 580-1140 мм і довга (задня) консоль 900-1430 мм

Так само звертаємо вашу увагу на підсилювачі і виконання самих телескопічних частин. Телескопічні частини виконані в кращих традиціях сучасних коштовних підйомників.

0033