Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів
Викрутки PH з діамантовим напиленням

Викрутки PH з діамантовим напиленням - 41+

Ціни та знижки
Доставка та оплата
Опис
Характеристики
Відгуки (2)
Опис
Опис
Характеристики
Відгуки
 • Викрутки виготовлені з високоміцної інструментальної сталі S2
 • Твердість: HRC 56–60
 • Кінцівки з діамантовим напиленням
 • За показниками крутний момент викруток виготовлених зі сталі S2 перевищує на 38% ніж виготовлених з хром-ванадієвої сталі (Cr-V)

Переваги антиковзних інструментів

 • Запобігає зісковзуванню кінцівки
  • Діамантове покриття ефективно зменшує ризик зісковзування кінцівки інструмента з робочої поверхні. Це дозволяє працювати більш безпечно, прикладаючи меншу силу натиску.
 • Максимізує крутний момент
  • Діамантове покриття збільшує силу тертя та максимізує крутний момент під час робочого процесу. У порівнянні зі звичайною кінцівкою максимальний потенційний крутний момент є більшим у півтора рази.
 • Полегшує роботу
  • Завдяки властивості запобігання ковзанню, інструмент з діамантовім покриттям, у порівнянні з інструментом зі звичайною кінцівкою, дозволяє відчутно зменшити фізичні зусилля при закручуванні та викручуванні гвинтів (болтів).
 • Має триваліший термін служби
  • Властивість запобігання ковзанню захищає від пошкодження як головку гвинта, так і кінцівку інструмента. Ресурс кінцівки з діамантовим покриттям у п’ять разів перевищує ресурс звичайної кінцівки.

41—

АртикулРозмірL1, ммL2, ммB1, ммC1, ммВага, г
41-01100 #1 100 200 30 6 70
41-02150 #2 150 210 33 6 106
41-03150 #3 150 275 36 9 175
Викрутки PH з діамантовим напиленням Викрутки PH з діамантовим напиленням
Удобная отвёртка, ни разу не подходила, удобно лежит в руке и не проскальзывает. Но её способность откручивать слизанный крепеж ( очень зависит от того насколько он слизан) но в целом отличная отвёртка. За её цену точно стоит взять. Но её Алмазные напыление у меня частично отвалилось.
Викрутки PH з діамантовим напиленням Викрутки PH з діамантовим напиленням
Ну як написати відгук про викрутку ? Викрутка та викрутка скажуть більшість чоловіків, а якщо спитати жінку то вони спитають це ота червона штучка? " Но не тут то било:" якшо користуєшся викруткою щодня чи принаймні через день у тебе зʼявляться певні впродобання. Певні особини в руки брати не хочеться. Чи ергономіка не та чи ... кожен знайде певну кількість відговорок. Про викрутки andrmax з алмазним напиленням можна впевнено сказати що вони стануть улюбленими викрутками!. Дехто спитає а в чому вони особливі ? А відповідь буде стандартною викрутка як викрутка. Просто ти про інші почнеш думати як їми можна крутити. Кожен чоловік бачив що в жіночому арсеналі пилочки для нігтів. Так на оцих пилочках таке саме напилення як на викрутці. Із за цього викрутка міцно тримається за шліц і зрив майже не реальний. Викрутки andrmax стали моїми улюбленими.
Залишити відгук
Ваше ПІБ
Ваш e-mail
Ваше повідомлення
Відеоогляди товару Викрутки PH з діамантовим напиленням