Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів
Знімач ШРКШа - Фото 1
Знімач ШРКШа - Фото 2
Знімач ШРКШа

Знімач ШРКШа - 055-0929

Артикул: 055-0929
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Ціни та знижки
Доставка та оплата
Поділитися:
Опис
Відгуки
Опис
Опис
Відгуки

Шарнір рівних кутових швидкостей приводить в рух передні ведучі колеса авто. Він передає обертальні рухи піввісь, кут яких постійно змінюється відносно один одного і піддається великим навантаженням. Щоб вузол служив максимально довго, всі деталі до нього виготовляють зі сплавів високої міцності. Знімач ШРУСа допомагає швидко і без проблем зняти шарнір, скоротивши час на його заміну.

Переваги використання

Знімач для ШРУСа використовується не тільки при ремонті, але і під час діагностики сайту. На термін служби останнього впливають умови експлуатації автомобіля, а також стан пиляків. Їх герметичність потрібно регулярно перевіряти, щоб пил, пісок чи вода не потрапили в робочу частину — це сприяє втраті мастила. Абразивні частинки пошкоджують поверхню, викликаючи корозію і прискорюючи знос шарніра.

Знімач ШРУСа універсальний:

  • скоротить час проведення ремонтних робіт;
  • зведе до мінімуму можливі пошкодження картера КПП, внутрішнього роликового підшипника - знімач дозволяє
  • максимально дбайливо провести всі маніпуляції з гранатою;
  • зробить ремонт менш трудомістким.

Пропонуємо купити знімач ШРУСа з діаметром захоплення 48 мм. Він дозволяє зняти вузол в зборі (ШРУС і стопорне кільце). Інструмент виконаний з міцної високоякісної сталі, легуючими компонентами в якій виступають хром і ванадій. Молоток зворотної дії не входить в комплект.

Універсальний знімач ШРУСа можна купити не тільки для СТО або майстерень, але і для ремонту особистого авто. Ми подбали про максимально прийнятні ціни для різних категорій покупців.

Пристосування для робіт будь-якої складності

ANDRMAX — це професійний інструмент преміум-класу. Пропонуємо найширший асортимент обладнання для автосервісів, майстерень, дилерських центрів, інших компаній, які займаються ремонтом та обслуговуванням техніки. ТОВ "Майстер Інструмент" не раз визнавали кращим підприємством-це висока оцінка не тільки якості продукції та обслуговування, а й тому внеску, який ми робимо в розвиток галузі.

ANDRMAX продовжує рухатися вперед, регулярно розширюючи асортимент товарів. Ми подумали навіть про таку дрібницю, як колірна гамма обладнання та меблів. Тепер клієнти можуть купити візки, верстати і підйомники, виконані в одному кольорі, щоб підтримати імідж компанії.

Крім універсального знімача гранат, ми також пропонуємо придбати двухзахватные, сепараторні моделі, інструмент для зняття кульових опор, рульових тяг, трансмісії і т. д. В комплекті ви також отримуєте супровідну документацію: сертифікат якості, гарантійний талон, інструкцію по використанню.

ANDRMAX — можливість універсальний знімач ШРУСа купити в Україні на максимально вигідних умовах. В ціні вже закладено ПД

Залишити відгук
Ваше ПІБ
Ваш e-mail
Ваше повідомлення
Відеоогляди товару Знімач ШРКШа