Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів
Тестер витоку в циліндрах

Тестер витоку в циліндрах - 789-0165

Артикул: 789-0165
В наявності
Ціни та знижки
Доставка та оплата
Опис
Характеристики
Відгуки
Опис
Опис
Характеристики
Відгуки

Призначений для перевірки щільності прилягання деталей поршневої групи і клапанів 4-тактних двигунів внутрішнього згоряння подачею у камеру згоряння повітря тиском 4 АТМ.
Здатний визначити величину падіння тиску стисненого повітря, яке подається в циліндр через свічковий отвір, тим самим перевірити герметичність камери згоряння.
Дозволяє визначити щільність прилягання клапанів, цілісність прокладки головки блоку циліндрів та ін. Відмінність тестера від компрессометра в тому, що він крім оцінки загального стану поршневої групи дозволяє також дізнатися конкретне місцезнаходження несправності за місцем витоку повітря.
Дозволяє діагностувати двигун, який знаходиться поза автомобілем - при капітальному ремонті або на аварійному автомобілі. У комплекті регулятор з манометром і швидкороз'ємним штуцером, три шланги довжиною 25 см з різьбами 10, 12, 14 мм під отвори свічок запалювання.

Етапи перевірки:

  1. Прогріти двигун до робочої температури, заглушити і вимкнути запалювання. Викрутити свічки. Встановити поршень перевіряємого циліндра в положення ВМТ в такті стиску. Вкрутити шланг в свічковий отвір. Зафіксувати колінчастий вал (на МКП включити верхню передачу, для АКП колінвал необхідно утримувати спеціальним стопором або ключем).
  2. Встановити регулятор тиску повітря на мінімальну величину (щоб не пошкодити манометр при подачі повітря). Підключити тестер через вхідний штуцер до компресора тиском 6–10 атм. Використовуючи регулятор тиску встановити тиск повітря, щоб стрілка манометра зупинилась в положенні "0". З’єднати прилад зі шлангом з свічкового отвору. Від'єднати тестер від свічкового отвору і повторити процедуру вимірів для всіх циліндрів.
  3. Зняти показники витоку.
Залишити відгук
Ваше ПІБ
Ваш e-mail
Ваше повідомлення
Відеоогляди товару Тестер витоку в циліндрах