Інструмент та обладнання для вашого автосервісу
УКР РУС
info@andrmax.ua
Вхід / реєстрація
Каталог товарів
Пристрій відбору і роздачі рідин, пневматичний

Пристрій відбору і роздачі рідин, пневматичний - 333-2115

Артикул: 333-2115
В наявності
Ціни та знижки
Доставка та оплата
Опис
Характеристики
Відгуки
Опис
Опис
Характеристики
Відгуки

Пристрій відбору та роздачі рідин - це пневматичний пристрій, який дозволяє швидко, безпечно та зручно відбирати, транспортувати та роздавати різні рідини. Цей 6-літровий пристрій має 13 адаптерів для різних автомобільних марок, включаючи Mercedes-Benz, VW, AUDI, FORD.

Пристрій може використовуватися однією людиною і забезпечений запобіжним клапаном, попередньою установкою 3 тиску бару і манометром для контролю тиску в бачку. Крім того, воно забезпечене двоступінчастим регулюючим клапаном безпеки, що забезпечує безпеку під час використання.

Шланги з нейлону мають односторонній контролер для зручності використання, а гвинтовий клапан дозволяє легко змінити дію екстрактора чи дозатора. Клапан із регулятором забезпечує швидку екстракцію рідини, а швидкороз'ємний штуцер полегшує використання.

Тригер пристрою має ручку та замок для зручності використання, а вхід повітря складає 1/4 дюйми. Всі ці характеристики роблять цей пристрій ідеальним вибором для механіків та автомайстерень, які працюють з різними типами рідин в автомобілях.

  • Ємність: 6 л
  • в наборі 13 адапторів для Mercedes-Benz, VW, AUDI, FORD
  • Для відбору і роздачі рідин, олив та ін.
  • Застосовується в автомобілях, човнах, мотоциклах та ін.
Залишити відгук
Ваше ПІБ
Ваш e-mail
Ваше повідомлення
Відеоогляди товару Пристрій відбору і роздачі рідин, пневматичний